Artykuły z kategorii: Diety

Dieta 17-dniowa Mike’a Moreno

Dieta 17-dniowa to nie żadna kolejna dieta cud. To po prostu skuteczna dieta, która nie tylko umożliwia zrzucenie kilku kilogramów, ale także nie kończy się efektem jo-jo. Wystarczy tylko poświęcić jej czas, wykazać się konsekwencją i cierpliwością. Jej autorem jest dr Mike Moreno. Pierwotnie stworzył ją po to, by walczyć z okazjonalnym pojawieniem się fałdek, np. po świątecznym ucztowaniu. Szybko okazało się jednak, że można stosować ją niezależnie od okazji, o każdej porze roku i zawsze jest tak samo dobra. Read the rest of this entry »

Moda na Le Forking

Jeśli próbowałaś kiedyś zrzucić kilka zbędnych kilogramów z pewnością stosowałaś przeróżne diety. Z mniejszym lub większym powodzeniem udawało ci się osiągnąć cel. Zawsze jednak odchudzanie okupione było wyrzeczeniami. Być może, że właśnie znalazłaś sposób, by idealną sylwetkę osiągnąć niewielkim wysiłkiem. Ten sposób to Le Forking. Read the rest of this entry »

Dieta Atkinsa

Dieta dr. Atkinsa kieruje się naczelną zasadą – jej założeniem jest wyłączenie z jadłospisu cukrów złożonych i prostych, a spożywanie dużej ilości tłuszczy i białek, nie wolno też łączyć węglowodanów z tłuszczami i białkami, bo to właśnie jego zdaniem jest powodem tycia. Read the rest of this entry »

Dieta France Aubry

France Aubry to francuska dietetyczka, autorka diety specjalnie skonstruowanej dla modelek. Jej dieta jest jedną z bardziej restrykcyjnych w długim spisie diet, jakie ułożono. Jej główne założenie to chudniecie po wyeliminowaniu z posiłków tłuszczów, które są najbardziej kaloryczne. Jedzenie opiera się na się na określonej częstotliwości i ilości dostarczanego organizmowi jedzenia. Read the rest of this entry »

Dieta Cambridge

Dieta Cambridge to jedna z popularniejszych diet, jaka opanowała świat w ostatnich latach i co ważne jest ona zgodna z wytycznymi dotyczącymi żywienia, jakie obowiązują w krajach Unii Europejskiej. W Stanach Zjednoczonych trochę ją zmodyfikowano. Read the rest of this entry »

Dieta śródziemnomorska

Dieta śródziemnomorska to raczej styl życia – odżywiania się, niż sposób na szybkie schudnięcie. Oczywiście schudnąć na niej można dosyć łatwo i to 3- 5 kilogramów w ciągu miesiąca, czyli tyle,  ile zalecają przy odchudzaniu lekarze, by było to bezpieczne dla zdrowia. Read the rest of this entry »

Dieta norweska

Dieta norweska zakłada schudnięcie w ciągu czternastu dni aż dziesięciu kilogramów. Dla osób, chociaż trochę zorientowanych w różnego rodzaju dietach, jest to dość duży spadek wagi w krótkim czasie, a dla specjalistów są to wartości, które mogą zagrażać nawet życiu, nie mówiąc o tym, że taka dieta ma zły wpływ na zdrowie. Read the rest of this entry »

Dieta wysokobiałkowa – opis i efekty diety

Dieta wysokobiałkowa nadaje się nie tylko dla sportowców chcących spalić tkankę tłuszczową i pracować nad budową mięśni. Jest ona również dobrym sposobem na wyrzeźbienie swojej sylwetki przez utratę zbędnych kilogramów umożliwiającym zdrowe i skuteczne odchudzanie.

 

Read the rest of this entry »