Facebook FanPage System12.pl - Lotto przez Internet
Oficjalna strona System12.pl na Google+
Mamy najniższe prowizje, a zamówienia przyjmujemy najdłużej ze wszystkich, aż do godziny 21:20
 


Lotto przez Internet

- Najniższe prowizje w całym Internecie !
aktualnosci lotto
28-09-2018
Kupony rozliczone !
Serwis naprawiony. Kupony rozliczone. Od teraz wszystko już działa jak należy. Najmocniej przepraszamy za problemy z tym związane. Na chwilę obecną można bez problemu korzystać z serwisu i wszystki..
13-09-2018
Błąd w serwisie
Zostaliśmy przez Państwa poinformowani o braku rozliczania kuponów w serwisie. W chwili obecnej poszukujemy przyczyny problemu. Prosimy o cierpliwość. Wszystkie kupony zostaną rozliczone przez serw..
01-12-2017
Prowizja 0% przez cały miesiąc
Szanowni Państwo, W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia oraz występującymi obecnie problemami z dostępem do naszej strony i płatnościami zamierzamy oferować stawkę prowizji 0% do koń..

FAQ - Pytania i Odpowiedzi


Jaką rolę pełni serwis system12.pl ?
Nasza firma świadczy usługi online dla naszych klientów w zakresie realizacji uczestnictwa użytkownika, za pośrednictwem serwisu, w grach Lotto, Mini Lotto, Multi Multi w grach indywidualnych oraz grupowych, a także w grach darmowych. W skrócie mówiąc jesteśmy Waszym pośrednikiem w zakupie kuponów. Serwis system12.pl umożliwia zlecenie usługi na wykup i obsługę kuponu konkretnej gry liczbowej. Nie jesteśmy organizatorem żadnej gry liczbowej, ani też takiej gry nie urządzamy. Firma nie prowadzi działalności w zakresie gier i zakładów, nie świadczy na rzecz któregokolwiek z organizatorów gier liczbowych usług reklamowych bądź promocyjnych, ani nie otrzymuje od któregokolwiek z organizatorów gier liczbowych żadnego świadczenia pieniężnego lub niepieniężnego.

Czy mogę korzystać z Waszych usług jeśli mieszkam poza Polską?
Jak najbardziej nasz serwis jest otwarty na ludzi z całego świata. Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz lub w jakim miejscu obecnie się znajdujesz. Najważniejsze jest to czy masz ochotę skorzystać z naszych usług. Co więcej, jeśli nie masz konta bankowego w Polsce, bez najmniejszego problemu możesz wykonać przelew ze swojego zagranicznego banku.

Jak doładować swoje konto środkami pieniężnymi?
Aby zasilić swoje konto w serwisie kwotą pieniężną, należy się zalogować. Następnie klikamy w zakładkę "Moje finanse", a nad historią operacji finansowych klikamy w napis "Wpłata środków". Pokazuje nam się logo Przelewy24, pod którym wpisujemy kwotę, którą chcemy doładować konto i klikamy przycisk "Wpłać". Po tym zabiegu pojawia się nam strona Przelewy24, na której wybieramy bank, w którym posiadamy konto bankowe. Jeśli nie posiadasz konta w żadnym z wymienionych tam banków, to interesuje Cię pole o nazwie "Przekaz / Przelew tradycyjny" z obrazkiem druczku wpłaty. W ten przycisk klikają również wszyscy Ci, którzy chcą dokonać wpłaty z zagranicy. Na następnej stronie pojawi się lista numerów kont. Wybieramy dowolne z nich i zgodnie z załączoną tam instrukcją wykonujemy przelew. Osoby, które chcą dokonać przelewu z banku zagranicznego zainteresowane są pozycją, która nazywa się "Wpłaty z zagranicy", przy której to podany jest numer konta do wpłat z zagranicy.

Czym jest i na czym polega gra indywidualna ?
Gra indywidualna to standardowa gra z jaką mamy do czynienia w kolekturach Lotto. W dziale tym możesz złożyć zamówienie na obsługę Twojego kuponu Lotto, Mini Lotto lub Multi Multi. To Państwo decydują, tak samo jak w kolekturze o wszystkich parametrach gry. Wybieramy rodzaj gry, ilość liczb oraz ilość losowań. W przypadku gry Multi Multi do wyboru mamy również stawkę i opcję z plusem lub bez.

Czym jest i na czym polega gra grupowa ?
Gra grupowa to wspólna gra z innymi użytkownikami serwisu. Użytkownicy wykupują udziały w grach, którymi są zainteresowani. Koszt jednego udziału wynosi 1,23 zł. W chwili wykupienia przez użytkowników 100% udziałów danego kuponu jest on przez nas kupowany i bierze udział w najbliższym losowaniu.
Zespołowa gra to także możliwość udziału w zakładach systemowych, które dają wszystkim większe szanse na wygraną. Przykładowo w Lotto możemy wykupić udziały w zakładzie, który ma od 7 do nawet 12 liczb. Grając 12 liczbami w Lotto, o wygraną znacznie łatwiej i chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć. To samo w przypadku Mini Lotto - można grać maksymalnie 12 liczbami. W Multi Multi nie ma możliwości gry większą ilością liczb, ale za to zawsze dostępne są zakłady o maksymalnej ilości losowań, maksymalnej stawce i opcji z plusem.
To właśnie wspólna gra z innymi użytkownikami daje nam możliwość wysokich wygranych niskim kosztem. Oczywiście wygrane są dzielone wprost proporcjonalnie do wykupionych udziałów. Im więcej wykupisz udziałów, tym większą kwotę wygranej otrzymasz w przypadku podziału. Na przykład wykupując 50% udziałów, w przypadku stwierdzenia wygranej, połowa z niej trafi do Twojej kieszeni.

Czym jest i na czym polega gra darmowa ?
Na naszej stronie udostępniamy grę darmową w Lotto i Mini Lotto, a kupony są kupowane przez naszą firmę . Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu, który wydał w naszym serwisie przynajmniej 1 zł na gry grupowe lub indywidualne może zapisać się do gry darmowej na każde losowanie. Losowania odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę, a zapisać się na te gry można do godziny 22:15. Ewentualna główna wygrana zostanie podzielona po równo pomiędzy wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Czym jest gra Lotto i jak w nią grać ?
Lotto to gra liczbowa, zwana dawniej jako Duży Lotek lub Toto lotek. Gra polega na wytypowaniu 6 z 49 liczb. Cena pojedyńczego zakładu to 3 zł. Losowanie odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 22:15. Trafienie 6 z 6 wytypowanych liczb, skutkuje główna wygraną. Minimalny pułap wygranej pierwszego stopnia to 2 000 000 zł. W przypadku braku trafienia głównej wygranej następuje kumulacja. Jest to najbardziej popularna gra Totalizatora Sportowego. W celu zwiększenia szans na wygraną jest możliwość gry systemowej. Polega ona na wykupieniu zakładu lotto z większą ilością liczb. Zamiast standardowych 6 liczb możemy grać 7 lub maksymalnie nawet 12 liczbami. Od 15 września 2012 roku istnieje możliwość dopłaty 1 zł do każdego zwykłego zakładu w celu uzyskania dodatkowej szansy na wygranie w postaci drugiego losowania Lotto. W Lotto Plus za trafienie 6 z 6 liczb istnieje gwarantowana wygrana w wysokości 1 000 000 zł.

Czym jest gra Mini Lotto i jak w nią grać ?
Mini Lotto, zwana dawniej jako Express Lotek polega na wytypowaniu 5 z 42 liczb. Cena pojedyńczegoo zakładu to 1,25 zł. Losowanie odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 22:15. Trafienie 5 z 5 wytypowanych liczb, skutkuje główna wygraną w wysokości przeważnie pomiędzy 250 000 zł, a 300 000 zł. Prawdopodobieństwo jej trafienia jest znacznie większe niż w grze Lotto.

Czym jest gra Multi Multi i jak w nią grać ?
Multi Multi to gra dawniej znana jako Multi Lotek. W grze bierze udział 80 liczb, z których losowane jest, aż 20 z nich. Cena pojedyńczego zakładu to 2,5 zł. W przypadku opcji z Plusem koszt wynosi 5 zł. Losowania odbywają się dwa razy dziennie, siedem dni w tygodniu. Wygrane zależą od Ciebie ponieważ to ty wybierasz iloma liczbami, jakimi stawkami i opcjami grasz. Maksymalna wygrana w Multi Multi to 2 500 000 zł, a w przypadku gry z Plusem to nawet 25 000 000 zł. Za trafienie 10 z 10 liczb doliczany do wygranej jest bonus, który zwiększa się po każdym losowaniu o blisko 10 000 zł, aż do chwili jego rozbicia czyli trafienia przez kogoś 10 z 10 liczb.

Czym jest system lotto lub gra systemowa ?
Najprościej mówiąc jest to gra większą ilością liczb niż w standardowej grze. Gra systemowa dotyczy gry Lotto i Mini Lotto. Standardowo w Lotto gramy 6 liczbami, a w Mini Lotto 5 liczbami. Dzięki grze systemowej mamy możliwość grania maksymalnie nawet 12 liczbami. W związku z tym, nasze szanse na wygraną znacząco rosną. W przypadku trafienia jakiejkolwiek wygranej w grze systemowej nie będzie ona taka jak zawsze. Będzie ona kilkakrotnie lub nawet kilkadziesiąt razy większa niż zwyczajnie, albowiem jest ona rozliczana zgodnie z tabelą systemową.

Czym jest udział w grze grupowej i ile kosztuje ?
Udziałem nazywamy wykupienie części kuponu w grze grupowej. Jeden udział kosztuje 1 zł + prowizja. W chwili obecnej całkowity koszt udziału wynosi 1,23 zł. Przykładowo kupon lotto system 7 kosztuje 21 złotych. W związku z tym, jego wykupienie możliwe jest po uzbieraniu 21 udziałów. W przypadku gier grupowych można wykupić jeden lub kilka udziałów. W ten sposób stajemy się współwłaścicielami danego kuponu. Ewentualna wygrana będzie podzielona proporcjonalnie pomiędzy wszystkich jego udziałowców. Wykupując 1 udział z 21, przysługująca nam wygrana będzie wynosiła 1/21 z całości. Jeśli wykupimy 10 udziałów, to prawie połowa wygranej przypadnie nam.

Co oznaczają same zera w zakładzie gry grupowej ?
W grach grupowych samymi zerami oznaczone są zakłady na chybił trafił. Oznacza to, że dany kupon w chwili wykupienia wszystkich udziałów jest kupowany w kolekturze jako chybił trafił, a liczby które się na nim znajdą są wpisywane w serwisie. Wówczas zera zamieniają się na konkretne liczby.

Do czego służy konto użytkownika w serwisie ?
Każda osoba po zarejestrowaniu się, otrzymuje dostęp do swojego konta w serwisie. Konto to daje wgląd do wszelkich informacji dotyczących działań podejmowanych przez użytkownika na stronie. Po zalogowaniu się, klient wie ile środków pieniężnych posiada, kiedy i na co je wydał oraz ma możliwość ich uzupełnienia. Dodatkowo widzi szczegóły każdego kupionego kuponu i udziały, które kiedykolwiek posiadał z informacjami o wygranych. To samo tyczy się gier grupowych i darmowych. W panelu użytkownika każdy znajdzie wszystkie niezbędne informacje na temat jego działalności w naszym serwisie.

Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować. Dlaczego ?
Po zarejestrowaniu się w serwisie, na podany adres e-mail przy rejestracji wysyłana jest wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Dopiero po jego kliknięciu, Twoje konto zostanie w pełni aktywowane i będzie możliwe korzystanie z niego. W przypadku problemów z aktywacją konta prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego na naszej stronie w celu wyjaśnienia problemu.

Jaką mam pewność, że zamówiony kupon zostanie przez Was wykupiony ?
Świadczymy profesjonalne usługi pośrednictwa i naszym zadaniem jest wykonywać je w sposób należyty. Od samego początku pracujemy na swoją renomę i mamy świadomość tego, że chociażby jeden błąd lub zwłoka mogą mieć wpływ na postrzeganie naszej działalność. Z wiązku z tym, wprowadziliśmy system statusów, które informują każdego użytkownika o tym, na jakim etapie realizacji jest jego kuponem. W chwili kiedy zlecony do wykupienia kupon uzyska status "w grze" można być pewnym, iż kupon jest już rzeczywiście wykupiony i bierze udział w losowaniach. Wszystkie rodzaje statusów i ich opisy znajdują się w regulaminie serwisu. Poza tym, każdy użytkownik może w każdej chwili wnioskować o wykonanie skanu zakupionego kuponu.

Zależy mi na anonimowości. Czy jestem anonimowy w serwisie ?
Każdy z naszych klientów jest w pełni anonimowy. Do rejestracji w serwisie wymagane jest jedynie imię i nazwisko oraz adres e-mail. Nigdy, nigdzie nie będziesz zmuszony podawać adresu zamieszkania. Twoje dane nie zostaną nigdy ujawnione publicznie. Na adres e-mail otrzymywać będziesz jedynie informacje o kumulacjach w grach liczbowych. Nie wysyłamy nawet wiadomości o wygranych, aby przez przypadek osoba nie powołana nie dowiedziała się o Twoim zainteresowaniu. W naszym serwisie możesz czuć się swobodnie i w pełni anonimowo. Zapewniamy pełną dyskrecję.

Dlaczego nie mogę zamówić kuponu lub kupić udziału ? Jak doładować konto w serwisie ?
Jednym z powodów może być to, że nie zalogowałeś się na swoim koncie w serwisie. Jeśli jesteś zalogowany, a problem dalej występuje to z pewnością nie posiadasz pieniędzy na swoim koncie. W takim przypadku, trzeba doładować swoje konto w serwisie środkami pieniężnymi. Aby to zrobić, po zalogowaniu się należy przejść do sekcji "Moje finanse", a następnie do zakładki "Wpłata środków". Do wyboru mamy szybkie płatności online lub tradycyjny przelew bezpośrednio z Państwa konta bankowego na nasze. Skorzystanie z płatności internetowych jest księgowane natychmiast, chyba że nie posiada się konta bankowego z listy dostępnych. Doładowanie konta tradycyjnym przelewem, skutkuje zaksięgowaniem środków najpóźniej dnia następnego, a w większości przypadków jeszcze tego samego dnia. Nasze firmowe konto bankowe znajduje się w mBanku, a więc jeżeli również posiadasz konto w mBanku lub Multibanku wykonany przelew, zaksięgowany będzie w kilka minut.

W jaki sposób otrzymam ewentualną wygraną ?
W przypadku stwierdzenia jakiejkolwiek wygranej, jest ona automatycznie dopisywana do Twojego konta w serwisie i można nią dowolnie dysponować. Użytkownik może przeznaczyć wygraną na dalszą grę lub może zlecić jej wypłatę na uprzednio zweryfikowane konto bankowe.

Czy z wygranej muszę rozliczyć się z Urzędem Skarbowym ?
Każda wygrana w grach liczbowych Totalizatora Sportowego zostaje automatycznie opodatkowana i rozliczona. Wygrane poniżej kwoty 2280 zł są zwolnione z podatku, a powyżej tej kwoty wygrane wypłacane są po odliczeniu 10% podatku, z którego rozlicza się Totalizator Sportowy. W związku z tym nie ma potrzeby rozliczania się z Urzędem Skarbowym.

Czy korzystanie z płatności online stwarza dodatkowe koszty ?
Każdy użytkownik dokonujący wpłaty poprzez płatności online nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Ewentualne prowizje wynikające z tych płatności, ponosi nasza firma i to my rozliczamy się z dostawcą płatności online. Państwo wpłacając określoną kwotę, macie ją w pełni do swojej dyspozycji.